Náhrada za Luisa Suáreza: Legenda FC Barcelona v tom má JASNO!

0
2

FC Barcelona má bezpochyby jeden z najlepších útočných záprahov na celom svete. Hlavnými ťahúňmi sa po odchode Neymara stali najmä Lionel Messi a Luis Suárez. Obaja však majú svoj vek a bývalá legenda barcelonského klubu vie, kto by mohol jedného z nich nahradiť.

32-ročný uruguajský útočník dal v tejto sezóne 15 ligových gólov a stihol osláviť svoje 32. narodeniny. Aj preto sa Patrick Kluivert zamyslel, kto by ho mohol ideálne nahradiť. “Nie je veľa hráčov, ktorí by mohli hrať za Barcelonu. Možno tak Pierre-Emerick Aubameyang. Pre mňa je však najideálnejším futbalistom Marcus Rashford,” zhodnotil bývalý útočník Barcelony.

21-ročný anglický reprezentant nastrieľal v aktuálnom ročníku 9 ligových gólov a pridal aj 6 gólových prihrávok. Zaujímavosťou je že o jeho služby už prejavil záujem aj barcelonský rival Real Madrid, ktorý sa údajne nezdráha ponúknuť aj vysoké odstupné. Manchester United by si samozrejme svoju hviezdu najradšej podržal v tíme. Aj sám Rashford sa už viackrát vyjadril, že je v Anglicku spokojný a prianie Patricka Kluiverta sa asi tak skoro nenaplní.

Zdroj: Sport360.com | Foto: Twitter