Náhrada za Salu: Cardiff City FC chce útočné eso zo Serie A!

0
2

Emiliano Sala je už nezvestný viac ako týždeň. Jeho lietadla sa stratilo z radarov a ani následná pátracia akcia nepriniesla výsledky. Cardiff City FC sa preto malo rozhodnúť, že do tímu privedie iné útočné eso.

Lietadlo, na ktorom bol aj spomínaný 28-ročný argentínsky útočník, zmizlo z dohľadu radarov. Práve Argentínčan bol novou posilou tímu z Premier League, ktorá prišla z FC Nantes za 15 miliónov libier. Vedenie anglického mužstva sa tak muselo porozhliadať po náhrade a tú malo nájsť v Taliansku.

Podľa talianskeho webu Tuttomercatoweb sa anglický klub zaujíma o služby Patrika Schicka. 23-ročného českého útočníka by zástupcovia klubu na Britské ostrovy radi priviedli na hosťovanie, za ktoré ponúkajú AS Rím 2 milióny eur, pričom ďalší milión by doplatili, ak by sa Cardiffu podarilo udržať v anglickej najvyššej futbalovej súťaži.

Súčasťou celej dohody by mohla byť aj opcia na jeho nákup. Tá by mala dosiahnuť výšku 30 miliónov eur. Český reprezentant nastrieľal v aktuálnej sezóne za rímsky klub 4 góly, pričom dva z nich strelil v jednom pohárovom zápase.

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter