NÁHRADA za Škriniara: Inter privedie ZADARMO hviezdneho obrancu!

Milan Škriniar sa od svojho príchodu prepracoval na jedne zo základných pilierov defenzívy milánskeho Interu. Čoraz viac sa však špekuluje o jeho možnom odchode a možno aj tento fakt donútil taliansky klub poobzerať sa po hviezdnej náhrade.

Okolo odchodu 24-ročného slovenského stredného obrancu sa už dlhšiu dobu vynára viacero špekulácii, v ktorých sa spomínajú kluby ako FC Barcelona, Manchester United, Real Madrid a pod. Aj keď sa zatiaľ nič z toho nepotvrdilo, milánske mužstvo by malo v najbližšej dobe potvrdiť príchod skúseného stopéra.

“V rokovaniach sa nám podarilo pokročiť. Bolo nádherné vidieť, ako v stredu v Lige majstrov strelil gól Juventusu, no viac nateraz neprezradím. Som však presvedčený, že v krátkom čase to budeme môcť potvrdiť aj oficiálne,” vyjadril sa na margo príchodu Diega Godína generálny manažér Interu Miláno Giuseppe Marotta pre Sky Sports Italia.

33-ročný stopér aktuálne oblieka dres Atlética Madrid. Jeho zmluva však vyprší už toto leto a na Apeninský polostrov by tak mohol prísť úplne zadarmo. V Madride mu totiž nechcú ponúknuť zmluvu akú by si predstavoval a tak zastali rokovania na mŕtvom bode. Mimochodom, tento hviezdny stopér by sa mohol už v októbri predstaviť aj pred slovenskými fanúšikmi.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter