Najťažšia liga na SVETE? Cristiano Ronaldo v tom MÁ JASNO!

V Európe je viacero vysoko kvalitných futbalových líg. Aj preto sa pri otázke, ktorá z nich je najlepšia a najťažšia, často rozvíria pokojné hladiny mnohých internetových diskusií. Cristiano Ronaldo však v tom má pomerne jasno a jeho odpoveď mnohých zaskočila.

Fenomenálny 34-ročný útočník, ktorý svojimi výkonmi zdvíha divákov zo sedačiek, len nedávno rozhodol hattrickom o postupe svojho celku Juventusu do štvrťfinále Ligy majstrov, ktorý už po dnešnom žrebe spoznal svojho ďalšieho súpera.

Samotný kanonier si však prešiel aj La Ligou a Premier League. Práve tieto dve ligové súťaže mnohí fanúšikovia považujú za najlepšie, či najťažšie. Cristiano Ronaldo si vyskúšal obe, keďže v rokoch 2003-2009 pôsobil v drese anglického Manchestru United a následne 9 rokov vo farbách španielskeho Realu Madrid. Hráčom turínskeho Juventusu je od leta 2018.

Aj na základe týchto skutočností jeho odpoveď mnohých prekvapila:

„TALIANSKA LIGA JE PODĽA MŇA PRE ÚTOČNÍKOV NAJŤAŽŠIA. V SERII A JE OVEĽA ZLOŽITEJŠIE SKÓROVAŤ AKO V LA LIGE, PRETOŽE TÁ JE VIAC OTVORENÁ. HRAL SOM AJ V ANGLICKU, ALE STÁLE SI MYSLÍM, ŽE V TALIANSKEJ LIGE JE NAJŤAŽŠIE PRESADIŤ SA.“

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter, YouTube