Najväčšia šialenosť futbalových dejín: Prestúpia Messi a Neymar spoločne?

Držiteľ siedmych ocenení Ballon d´Or a najdrahší futbalista histórie hrali spolu v FC Barcelone, teraz sú spoluhráčmi aj v Paris Saint-Germain. Po sezóne majú obaja z Francúzska odísť.

Messimu končí kontrakt a špekuluje sa o jeho návrate do Barcelony, kde je však neistá finančná situácia, a taktiež o presune do Al Ittihad v Saudskej Arábii, kde by zarábal abnosrmálne peniaze.

Neymar, naopak, má ešte tri roky platnú zmluvu, no v Paríži sú naklonení jeho odchodu, keďže poberá astronomický plan, býva pomerne často zranený a klub pamy začína tlačiť finančne fair-play.

Toto chceli počuť: Fanúšikovia PSG majú dôvod na radosť!

Portál Football365 zdieľal včera šokujúcu informáciu okopírovanú zo španielskych médií, podľa ktorej by sa mohol pokúsiť túto dvojicu, ktorá si rozumie, podpísať naraz Manchester United. Jednalo by sa o poriadnu bombu, aká snáď v dejinách futbalu ešte “nevybuchla”.

V Manchestri United totižto riešia ofenzívu, keďže Weghorst sa tak celkom behom hosťovania neosvedčil a z klubu zrejme odíde aj Martial a všeličo sa povráva aj o budúcnosti Sancha.

Zdroj: Football365 | Foto: Instagram