Náročné otázky: Ako sa vyjadril Ancelotti ku kľúčovým témam?

Zinedine Zidane sa rozhodol ukončiť spoluprácu s Realom Madrid a nech by ho nahradil ktokoľvek, mal by to v túto chvíľu mimoriadne náročné. Najbližšia sezóna totižto môže napovedať veľa kľudne o celom ďalšom desaťročí najúspešnejšieho klubu futbalovej histórie.

Ako zrejme viete, náročnej úlohy sa zmocnil jeden z najuznávanejších koučov sveta, Talian Carlo Ancelotti. Toho čaká náročná práca, ktorá bude plná prebudovávania kádru. To by avšak nebolo možno až také náročné, ak by fanúšikovia i vedenie Realu netúžili a neočakávali za pochodu ešte aj výnimočné výsledky a úspechy.

Hneď na prvej tlačovke sa Ancelotti nevyhol mnohým nepríjemným otázkam. „Ešte som len dorazil a musím s vedením prebrať dôležité otázky a témy. Avšak, Real bez Sergia Ramosa si neviem aktuálne predstaviť,“ znela jeho odpoveď na otázku, či počíta so zotrvaním legendárneho stopéra.

ramos

Kvalitní hráči vám dávajú väčšie šance na víťazstvo. Je dôležité mať ale tím, ktorý má rovnováhu, kvalitu, schopnosť obetovať sa a vie hrať spolu. Potom je zrejmé, že individualita hráčov vám dáva ešte niečo viac,“ vyhýbavo (ne)odpovedal na to, ako vidí šance Realu získať najhodnotnejšieho hráča sveta Kyliana Mbappého. Podobne nejasne, čo je celkom pochopiteľné, odpovedal i na ďalšie zvedavé otázky prítomných novinárov.

> Dostane on Ancelottiho šancu aj Gareth Bale? <

Carlo Ancelotti

Zdroj: Transfermarketweb.com | Foto: Twitter