NÁVRAT?! Bývalá hviezda Premier League späť na Britské ostrovy!

0
1

Aktuálne prestupové obdobie dáva klubom šancu obmeniť svoje hráčske kádre. Zaujímavý však je aj trh s voľnými hráčmi, ktorí sú aktuálne bez klubového angažmánu. Medzi nimi sa totiž nachádza aj niekdajšia hviezda Premier League.

Víťazstvom v jednej z najlepších líg na svete sa nemôže pochváliť len tak hocikto. Yaya Touré však medzi takýchto hráčov patrí a napriek tomu je aktuálne bez zmluvy. V decembri totiž ukončil svoje pôsobenie v gréckom Olympiakose.

O bývalú hviezdu Manchestru City a FC Barcelona je však opätovný záujem na Britských ostrovoch. 35-ročného hráča by totiž do svojho klubu veľmi rád angažoval Celtic FC. Ako uvádza Daily Record malo by tak tomu byť už počas januára.

Celej situácia nahráva aj fakt, že v tíme pôsobí aj jeho brat. Stopér Kolo Touré odohral za škótsky celok sezónu 2016/2017. Aj po skončení svojej aktívnej futbalovej kariéry ostal v Celticu a pôsobí vo funkcii technického asistenta trénera, ktorý dúfa že práve Kolo mu pomôže presvedčiť svojho brata, aby sa vrátil na Britské ostrovy.

Touré prezradil, kto bol najťažší protivník

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter