Návrat Martina Škrtela do Premier League? Záujem hlásia zo samotného Manchestru!

O slovenského reprezentačného stopéra Martina Škrtela v tejto sezóne už prejavili záujem dva kluby Premier League. Malo ísť o Swansea a Newcastle United, ktorý trénuje jeho bývalý kouč Rafa Benítez. Oba kluby Škrtel odmietol, no do hry vstupuje tretí klub, a ten sa len tak neodmieta!

Podľa tureckého webu Fanatik.com chce totiž Škrtela samotný Pep Guardiola. K odchodu z Fenerbahce ho má presvedčiť plat 4 milióny € ročne, ktoré mu majú Citizens ponúkať. K predaju môže byť naklonený aj samotný instanbulský klub, ktorý je momentálne vystavený riziku porušenia finančného fair play, a preto zrejme bude musieť predať niektorú zo svojich hviezd.

Hoci 32-ročný slovenský obranca prišiel do Turecka z Liverpoolu len minulý rok a vyhlásil, že sa už usadil a je v klube spokojný, Manchester City je klub, ktorému “nie” povie len veľmi málo hráčov. Pokiaľ by rodák z Handlovej prejavil interes o zmenu dresu, Citizens sú pripravení s Fenerbahce vyjednávať o prestupovej čiastke. Žeby sa teda Martin Škrtel po roku vrátil opäť do Premier League?

Zdroj: 90min.com | Foto: Twitter