Neapol, Arsenal alebo Man Utd? Veľkokluby bojujú o skvelého obrancu

Náhrada za Koulibalyho, vodca v defenzíve Arsenalu, alebo parťák pre Harryho Mauguira? Všetkým trom spomínaným klubom by sa takýto obranca mimoriadne hodil. Je tu jeden konkrétny, ktorý definitívne odchádza zo svojho klubu a na výber má až z troch klubov!

Hoci ste o ňom pravdepodobne ešte nepočuli, Lille opäť vyprodukovalo skvelý talent vo svojom tíme. Iba 22-ročný stopér Gabriel Magalhães však patril medzi TOP opory svojho klubu, v ktorom podával perfektné výkony. Nečudo, že sa o neho teraz zaujímajú až 3 veľké tímy. Prezident francúzskeho klubu, Gerard Lopéz bol k médiám úprimný.

Ďalší talent Lille na ceste do veľkoklubu! Aj tieto hviezdy vychoval francúzsky klub!

“Áno, zaujíma sa o neho viacero klubov. Myslím si však, že je úprimné povedať, že najväčší záujem má o neho Arsenal a Neapol,” povedal Lopéz. Spoluhráč Brazílčana, José Fonte prezradil, že sa ho Gabriel vypytoval na Premier League a život v Anglicku. Portugalčan pôsobil na ostrovoch v Southamptone, West Hame a Crystal Palace.

Britské média prišli s informáciou, že na poslednú chvíľu sa do boja o tohto perspektívneho obrancu zapojil aj Man Utd. Najbližšie by však mal mať Gabriel k Arsenalu. Tam by mohol vytvoriť perfektné duo s vychádzajúcou hviezdou (taktiež z Ligue 1), ktorú prirovnávajú k novému Van Dijkovi. Čo poviete? Svitá Arsenalu na lepšie časy v defenzíve?

gabriel

Zdroj: Goal.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter