Nečakaný ťah? PSG plánuje získať mladíka z Realu Madrid!

Real Madrid sa v posledných rokoch sústredí vo veľkom na zisk mladých talentov, no mnohí z nich končia na hosťovaniach, a to aj opakovane. Na jedného z takýchto futbalistov má podľa dôveryhodného portálu Transfermarket.com, no aj iných zdrojov, bohaté PSG, ktoré sa na mladíkov zase tak často nesústreďuje.

Reč je len o 19-ročnom stredopoliarovi Takefusovi Kubovi, ktorý sa stal oficiálne hráčom Realu v lete 2019. Uplynulú sezónu strávil Kubo, známy aj ako vôbec najmladší futbalista, ktorý kedy nastúpil v najvyššej japonskej ligy, v Deportive Mallorca. Za ňu naskočil do 35 duelov, z toho často ako člen základnej zostavy, no ani jeho štyri góly nedokázali nováčika súťaže udržať medzi španielskou elitou. Od záchrany ho delilo päť bodov.

Mladík však svojimi výkonmi neraz zaujal a podľa Whoscored.com bol štvrtým najlepšie hodnoteným futbalistom klubu. O Kuba sa zaujímajú viaceré kluby, napríklad Real Betis ho má v pláne získať na hosťovanie, zatiaľ čo práve PSG v ňom má vidieť jeden zo stavebných kameňov pre budúcnosť a plánuje do Madridu poslať aj konkrétnu ponuku.

Zdroj: Transfermarket.com | Foto: Twitter