Nemilosrdná kritika hviezdy Man Utd: Ako futbalista stojí za figu.

0
2

Tak takúto drastickú a surovú nakladačku si nemôže dovoliť hocikto. Alebo predsa len môže? Rafael van der Vaart neurobil vo svete futbalu veľký vietor, ale v kritizovaní mu to ide vskutku bravúrne. Zgustol si na Harrym Maguirovi.

Treba uznať, že najdrahší obranca sveta nežiari v tejto sezóne a robí chyby v zadných (čo si môžete pozrieť na videu). Ale bývalý holandský reprezentant, ktorý odohral v drese “Oranjes” 109 zápasov, to teraz asi trochu prehnal. Rozhovor poskytol holandskej športovej televízií Ziggo Sport, v ktorej to Maguiremu poriadne natrel.

“Viete čo si myslím? Že Maguire príde každý deň domov a povie svojej žene: ‘Som vo futbale úplne nič, ale aspoň zarábam veľa. Oni si naozaj myslia, že som dobrý,” skritizoval a v podstate vyjadril svoj názor na neho Van der Vaart. Zdá sa však, že Maguira má Holanďan v merku. V októbri minulého roka mu totiž naložil tiež.

“Ak pôjdem v nedeľu do nejakého amatérskeho klubu, nájdem vám troch hráčov, ktorí hrajú ako on. Ak sa bavíme, že on stojí 90 miliónov eur, potom Van Dijk musí stáť minimálne 300 miliónov,” povedal bývalý hráč Realu Madrid. Iste, možno sa od najdrahšieho obrancu sveta čakalo viac, ale je takáto surová kritika na mieste?

Maguire – lacná chyba:

 

Zdroj: Givemesport.com | Foto|Video: Twitter, Streamable.com