Nemožné? LA Galaxy túži nahradiť Ibrahimovića inou legendou!

LA Galaxy ako jeden z najbohatších amerických futbalových klubov získal v ostatných rokoch hneď niekoľko fenomenálnych futbalistov. Medzi tých najzvučnejších patrili David Beckham, Robbie Keane a naposledy Zlatan Ibrahimović. Koho by však v Los Angeles radi videli ako náhradu za legendárneho Švéda?

Denník Marca prišiel s informáciami, že LA Galaxy túži podpísať Lionela Messiho, podľa mnohých najlepšieho futbalistu všetkých čias. Ako je známe, v júni 2021 mu v Barcelone končí zmluva, a navyše, jedna z klauzúl v jeho zmluve hovorí, že môže odísť kedykoľvek po konci sezóny celkom zdarma. Teda podobne, ako v nedávnej minulosti Andrés Iniesta.

Zatiaľ pochopiteľne nedošlo k oficiálnym jednaniam, no vedenie celku pôsobiaceho v MLS už malo stihnúť kontaktovať a dopytovať sa Messiho otca Jorgeho ohľadom prípadného záujmu  argentínskej legendy. 6-násobný držiteľ Ballon d´Or je totižto v poslednej dobe spájaný s údajným koncom v Barcelone viac, ako kedykoľvek predtým. Mnohí však pochopiteľne neveria, že sa niečo také vôbec môže stať.

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter