“Neočakávané?” Legenda Liverpoolu a jej zostava sezóny v Anglicku!

Hoci do konca sezóny v Premier League ostáva ešte deväť kôl, ktoré sa však napokon vôbec nemusia odohrať, mnohí ju už teraz bilancujú. O slovo sa prihlásil aj legendárny obranca The Reds Jamie Carragher, ktorý počas 17-ročnej kariéry dres iného klubu neobliekol.

Keďže Liverpool pochopiteľne musí mať hlboko v srdci a tento tím prežíval naozaj rozprávkový ročník, netreba sa čudovať, že ideálna jedenástka sa mu vyberala veľmi dobre. Carragher, ktorý sa po ukončení kariéry v roku 2013 venuje futbalovým analýzam a býva aj spolukomentátorom zápasov Premier League, však nebol pri svojej voľbe úplne zaslepený.

Do ideálnej jedenástky vybral “len” sedem hráčov LFC, dve miestenky suverénovi uchmatol Manchester City a po jednom zástupcovi malo prekvapenie sezóny zo Sheffieldu United a nečakane aj Aston Villa. Práve voľba talentovaného Jacka Grealisha do stredovej formácie je istým prekvapením. A ako teda vyzerala spomínaná zostava? Pozrite sa a sami usúďte, nakoľko sa zhoduje napríklad s vašou voľbou.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Chosen11.com, Twitter