Nepochopiteľné rozhodnutie: Klopp pred kyjevským finále prehovoril o Mohamedovi Salahovi!

50-ročný charizmatický manažér liverpoolského FC Jürgen Klopp urobil pred sezónou 2017/18 jeden z najlepších obchodov v kariére, keď získal v prepočte za 43 miliónov eur Mohameda Salaha. Ten behom jedinej sezóny v tíme pobláznil fanúšikov a dal im vieru v lepšie zajtrajšky. Pred finále však Nemec oznámil nečakaný verdikt vedeniu klubu.

Britský denník Daily Star s odvolaním sa na španielsky zdroj Don Balon zverejnil informáciu, podľa ktorej Klopp oznámil vedeniu Liverpoolu, aby pristúpilo k predaju egyptského krídelníka. Podmienkou má byť astronomická prestupová čiastka blížiaca sa k Neymarovmu rekordu. Hovorí sa o 190 miliónoch eur, čo by skutočne zo Salaha spravilo druhého najdrahšieho futbalistu planéty.

Paradoxné je, že práve Liverpool a Real Madrid sa v sobotu 26. mája stretnú na kyjevskom štadióne, kde obstarajú finále Ligy majstrov. Real Madrid sa v ňom pokúsi nadviazať na triumfy zo sezón 2015/2016 a 2016/17, Liverpool naposledy dominoval súťaži ešte v sezóne 2004/2005.

Mužstvo Realu Madrid oslavovalo návrat obhajobu trofeje Ligy Majstrov

Práve Mohamed Salah je futbalistom, ktorý podľa mnohých môže rozhodnúť stretnutie v prospech anglického celku. V aktuálnej sezóne zaznamenal vo všetkých súťažiach už 43 gólov, v Lige majstrov aj vrátane predkola jedenásť.

Zdroj: Donbalon.com | Foto: Twitter