Nepríjemné zranenie v NBA. Pekné gesto LeBrona Jamesa! (VIDEO)

Debutujúca sezóna Gordona Haywarda v Boston Celtics skončila skôr, ako sa začala. V utorok večer si privodil nepríjemné zranenie v zápase proti Clevelandu Cavaliers.

Približne v šiestej minúte prvej štvrtiny sa Hayward zrazil s LeBronom Jamesom, ktorý mu pravdepodobne nešťastne dopadol na nohu. 27-ročného Haywarda odniesli z palubovky na nosidlách. Po ďalšom vyhodnotení sa ukázalo, že si vykĺbil členok a zlomil holeň. Toto škaredé zranenie prichádza pre Haywarda v nevhodnú dobu. V lete s Bostonom podpísal štvorročný kontrakt za 128 miliónov dolárov, keď v minulej sezóne zaznamenal v priemere 21,9 bodov, 5,4 doskokov a 3,5 asistencií na zápas za Utah Jazz.

Toto zranenie znamená, že bude pravdepodobne Celtics chýbať po zvyšok sezóny. Podľa Briana Windhorst z ESPN po tom, čo bol vynesený na nosidlách, hviezdy Cavaliers LeBron James a Isaiah Thomas urobili niečo špeciálne pre Haywarda. Išli za ním do šatne počas polčasu. Toto je skvelé gesto od obidvoch hráčov, pretože obaja v tomto momente ukázali, že v živote sú dôležitejšie veci ako basketbal, keď prejavili svoju podporu počas tejto hroznej situácie.

James a Thomas nie sú jediní, ktorí vyjadrili podporu Haywardovi. Prostredníctvom sociálnej sieti Twitter poslal odkaz aj Stephen Curry, hviezda Golden State Warriors, John Wall, Paul George, ale aj hviezda amerického futbalu z tímu Houston Texas, J. J. Watt.

Video: Twitter | Foto: YouTube