Nevyužívaná superstar chce do Realu Madrid: Cena vyriešená?

Real Madrid v súčasnosti postupne nahrádza “starú” úspešnú gardu za mladé pušky. Valverde, Asensio, Vinícius, Odegaard či Rodrygo sú najlepšími príkladmi. Rovnako tak disponuje ďalšími nádejnými hráčmi, ktorí sa zdokonaľujú na hosťovaniach. Opäť sa však vynára otázka, či bude ukončená nekonečná sága francúzskeho majstra sveta.

Reč je o Paulovi Pogbovi. Jeho aktuálny kontrakt v Manchestri United vyprší v júni 2022 a ani napriek tomu, že dlhodobá absencia zapríčinená zdravotnými problémami je už minulosťou, nehráva toľko, ako by si sám predstavoval. Niekdajší najdrahší futbalista planéty dokonca údajne opätovne rokoval prostredníctvom svojho agenta Mina Raiolu s vedením anglického celku o tom, aby znížilo jeho cenu.

Podľa Transfermarkt má 27-ročný Pogba hodnotu 80 miliónov eur, pred koronakrízou malo United zaňho požadovať cez 100 miliónov, avšak v súčasnosti má byť po rokovaniach dostupný “len” za 60 miliónov eur. V aktuálnej sezóne síce nastúpil do všetkých zápasov, no väčšinou len ako náhradník a z celkovej minutáže klubu bol Pogba na ihrisku len 53% času.Ak by sa správy o spomínanej 60-miliónovej nálepke potvrdili, siahol by Real Madrid skutočne po ňom? „Všetci hráči snívajú o tom, že budú hrať za Real a ja nebudem popierať, že to nie je mojim snom,“ nechal sa počuť Pogba, ktorý by obzvlášť rád pracoval pod jeho slávnym krajanom Zinedine Zidanom. Otázkou taktiež ostáva, či madridský gigant bude mať dostatok peňazí, keďže má pokukovať po jednom z dvojice Haaland/Mbappé. Dočká sa Pogba vysnívaného prestupu? Možno, ak by zaspomínal a nadviazal na svoje výkony a produktivitu zo sezóny 2018/19.Zdroj: Sportskeeda.com | Foto: Twitter