Neymar a PSG majú veľký PROBLÉM: Toto je dôvod!

0
2

Francúzsky gigant Paris Saint-Germain FC má jeden veľký problém. V blížiacich sa osemfinálových zápasoch proti Manchestru United totiž nebude môcť s najväčšou pravdepodobnosťou počítať s jednou zo svojich hviezd.

Parížsky celok prišiel v pohárovom duely o hviezdneho Brazílčana Neymara. 26-ročný útočník si privodil to isté zranenie, ktoré ho skoro vyradilo z účasti na MS v Rusku 2018. Prvý zápas vyraďovacej fázy Ligy majstrov je však na programe už 12. februára a to predstavuje veľký problém.

Tímoví lekári sa názorovo rozchádzajú s doktormi národného mužstva Brazílie. V klube si totiž myslia že by najlepšou alternatívou bola operácia. Brazílski špecialisti sú zasa za konzervatívnu liečbu jeho členka a chcú sa operačnému zákroku vyhnúť. Posledné slovo by však mali mať lekári klubu.

Denník AS však prišiel s informáciou že bez ohľadu, ako sa obe strany dohodnú, brazílsky reprezentant bude pauzovať minimálne 2 mesiace a tak s istotou vynechá oba duely proti “Červeným diablom”. Neostáva nič, len čakať a popriať mu skoré uzdravenie.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter