Neymar poriadne napálil fanúšikov Liverpoolu: Za všetko môže jediná odpoveď!

Liverpool FC zažíva v posledných rokoch pod trénerom Jürgenom Kloppom výrazné obrodenie. Výrazný herný progres je badateľný už na prvý pohľad a prichádzajú aj prvé výsledky, veď “The Reds” v uplynulej sezóny neboli ďaleko od prvenstva v Lige majstrov.

Tímu z Anfield Road tak už chýbajú iba trofeje. Veď tá posledná v klubovej vitríne sa datuje ešte k roku 2012, keď Liverpool zdolal vo finále Carling Cupu Cardiff. Nehovoriac o titule Premier League, ktorý sa tomuto populárnemu klubu nepodarilo získať nikdy. Posledný ligový titul totiž pochádza spred 28 rokov, kedy súťaž ešte názov Premier League neniesla.

Fanúšikovia “The Reds” však dúfajú, že v tejto sezóne by sa prekliatie konečne mohlo zlomiť a ich tím by mohol Premier League predsa len vyhrať. Svedčí o tom aj výborný vstup do sezóny, keď sa so 4 výhrami zo 4 zápasov a skóre 9:1 Liverpool usadil na čele tabuľky.

Iný názor má narozdiel od fanúšikov liverpoolskeho klubu hviezdny Brazílčan Neymar. Ten si nedávno odskočil na pokrový turnaj do Barcelony, kde ho vyspovedal britský denník The Express. Otázka znela, ako vidí konečné poradie Premier League a kto ju vyhrá. A odpoveď? Tá poriadne rozčúlila mnohých fanúšikov Liverpoolu po celom svete.

“Kto to vyhrá? Och, je to veľmi ťažké, náročné, ale ligu vyhrá Manchester City. Druhí budú United, tretia Chelsea a štvrtý Tottenham,” zatipoval si konečné poradie TOP Neymar, pričom Liverpool úplne vynechal…

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Twitter