Neymar povedal vedeniu PSG, ktorého hráča majú kúpiť: S ním budú nezastaviteľní!

Zdá sa, že Parížu Saint-Germain sa megalomanské nákupy v posledných rokoch vyplatili. Vo francúzskej Ligue 1 ešte neprehrali a vedú tabuľku. Ešte suverénnejšie si vedú v Lige majstrov, kde naposledy zdolali silný Bayern jasne 3:0.

Veľký podiel má na tom najdrahší hráč sveta Neymar. Ten do Paríža prišiel z Barcelony za rekordných 222 miliónov eur. Samozrejme, ak do mužstva príde takáto superstar a za takúto sumu, znamená to, že práve okolo tohto hráča sa bude budovať mužstvo. S tým sú spojené aj isté privilégiá, ktoré Neymarovi automaticky prischli.

Presvedčiť sa o tom mohol Edinson Cavani, ktorý bol v minulej sezóne mužom číslo 1 pri zahrávaní štandardných situácií či penált. To už ale v tejto sezóne neplatí. Brazílčan Neymar si však podľa francúzskeho denníka Le Parisien diktoval podmienky už pri prestupe do PSG. Jedným zo želaní, ktoré predostrel vedeniu, mal byť príchod Alexisa Sáncheza do klubu z hlavného mesta Francúzska.

Neymar si už s Alexisom Sánchezom zahral. Bolo to v prvej sezóne brazílskeho hráča po príchode na Camp Nou. Le Parisien ďalej tvrdí, že ak sa PSG pokúsi získať Alexisa už v zime, súčasťou výmeny môže byť Edinson Cavani. Uvoľnil by sa tak pretlak nielen v útoku, ale aj atmosféra v kabíne.

O prestupe Alexisa Sáncheza do PSG sa špekulovalo už toto leto a prestup bol vraj na spadnutie. Samotný hráč sa mal stretnúť s vedením francúzskeho klubu, pričom svoju návštevu Paríža nechtiac prezradil zapnutou polohou v statuse na Twitteri. Ak napokon Alexis do PSG prestúpi, ofenzívna sila tohto klubu sa posunie opäť na inú úroveň.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter