Neymarov otec NA ROVINU: Chystá sa veľký NÁVRAT do FC Barcelona?

Jeden z najlepších hráčov súčasnosti Neymar sa rok čo rok spája s rôznymi prestupovými špekuláciami. Aká je teda pravda o jeho návrate do FC Barcelony? Na rovinu to povedal jeho otec.

Písal sa rok 2017, keď sa počas leta ukul aktuálne najdrahší prestup v histórii futbalu. Brazílsky loptový virtuóz Neymar zmenil svoje pôsobisko a za rekordných 222 miliónov eur putoval z FC Barcelona do Paris Saint-Germain FC. Viac sa však ozývali hlasy o jeho nespokojnosti a špekulovalo o návrate do katalánskej metropoly.

“Barcelona je veľký klub a my sme tam boli šťastní. O hráčoch ako on sa nikdy neprestalo špekulovať. Nie je to však pravda, pretože s Barcelonou nikdy netelefonoval. V jeho mene hovorí len on alebo ja a ani jeden z nás nič nevravel o úmysle vrátiť sa do Barcelony,” ujasnil celú vec jeho otec pre francúzsku televíziu TF1.

Aj keď jeho otec dementoval možný návrat do Barcelony a údajne vidí ich budúcnosť v Paríži, prestupové špekulácie o jeho návrate do Španielska silnejú čoraz viac. Môže za to najmä eminentný záujem Realu Madrid na čele s Florentinom Pérezom, pre ktorého má byť údajne brazílsky útočník primárnym prestupovým cieľom pre nasledujúce leto.

Zdroj: Iafrica.com | Foto: Twitter