Nezvyčajný prestup medzi konkurenciou: Opora Chelsea odchádza k rivalovi o titul!

0
1

Prestupy medzi priamymi rivalmi v Premier League nebývajú zvykom, no neraz sme svedkami aj takéhoto transferu. Podobným prípadom je aj prestup na trase Chelsea – Manchester United.

O  odchode srbského reprezentanta Nemanju Matića z Londýna do Manchestru sa však hovorilo už dlhšiu dobu a zdá sa, že prestup v tichosti uzrel svetlo sveta. Za všetko hovorí uniknutá fotografia Matića v tréningovom drese United, ktorá mala byť vytvorená v nedeľu popoludní po lekárskej prehliadke. “Červení diabli” by mali Chelsea zaplatiť za služby 28-ročného defenzívneho záložníka približne 45 miliónov eur.

Po objavení sa fotografie Nemanju Matića v drese Manchestru United sa okamžite strhla debata, že ide o fotomontáž. Jeden z fanúšikov “Red devils” však okamžite prišiel s dôkazom, ktorý má potvrdiť, že inkriminovaná fotografia je naozaj pravá. Oznámenia prestupu sa tak zrejme dočkáme v najbližších hodinách.

Nemanja Matić v uplynulej sezóne, kedy sa Chelsea tešila z anglického titulu, nastúpil na 35 ligových stretnutí, pričom v drvivej väčšine figuroval v základnej zostave svojho tímu.

Zdroj: Telegraph.co.uk | Foto: Twitter