Niečo neskutočné: Takto mohla vyzerať zostava Manchestru United?

Manchester United čaká na ligový triumf už sedem rokov a vzhľadom na ohromnú silu Liverpoolu, Citizens či Chelsea to vyzerá tak, že túto nepriaznivú bilanciu nebude ľahké prelomiť. Všetko ale mohlo byť aspoň papierovo ľahšie, ak by sa “červeným diablom” podarilo získať všetky vytúžené posily, s ktorými aj mali jednať.

Síce jednu zvučnú posilu sa klubu predsa len podarilo získať, tie ostatné ale nevyzerajú reálne. Klub mal viackrát jednať s predstaviteľmi Borussie Dortmund o Jadonovi Sanchovi, no tí zamietli akékoľvek snahy bohatého anglického klubu a s veľkou pravdepodobnosťou sa nemecký celok nepodarí uplatiť. Podobne vraj dopadli aj snahy o jedného z najžiadanejších stopérov sveta, Dayota Upamecana. Podľa informácií anglického portálu Metro mali prebiehať aj v jeho prípade jednania, no mladý stopér Lipska napokon predĺžil zmluvu do júna 2023.

Manchester United tak vraj stále zostáva aspoň v hre o šikovného ľavého obrancu Realu Madrid, ktorý behom hosťovania v Seville patril medzi najlepších krajných obrancov La Ligy. 23-ročný Sergio Reguilón je avšak údajne v hľadáčiku viacerých klubov, pričom ich zoznam sa aspoň podľa médií neustále rozširuje. Ako teda mohla vyzerať zostava United, ak by všetkých týchto hráčov vedenie dokázalo podpísať? 

… a takto vyzerá aktuálne

Môže aj napriek tomu hrať Manchester United o vytúžený 21. ligový titul?

Zdroj: Givemesport.com, Metro.co.uk | Foto: Twitter, CHosen11.com