Nuda pri rozcvičke? Budúca hviezda NHL Vám ukáže, že to nehrozí!

Do NHL chodia len tí najlepší hráči a to platí aj v prípade Anaheimu Ducks, ktorého dres oblieka len 20-ročný talent a vychádzajúca hviezda NHL Trevor Zegras. Americký útočník je v najvyššej hokejovej súťaži sveta len druhú sezónu, no všetkých jasne presviedča, že je na správnom mieste. 

Zegras spolu s jeho americkým tímom sú stále aktuálnymi šampiónmi, ktorí minulý rok zdolali Kanadu vo finále majstrovstiev sveta U20. Spojené štáty získali štvrtý titul a predbehli Kanadu na pozícii najúspešnejšej krajiny na juniorských MS za posledných 12 rokov. USA ťahal vpred práve spomínaný Trevor Zegras, ktorý pred zápasom spochybňoval Kanadu aj jej brankára. Tieto slová potvrdil aj v zápase a ukázal, že je výnimočným hráčom, ktorý okrem potrebného sebavedomia má aj hokejové umenie. Dával gól na 2:0 v prospech USA a takto zápas aj skončil.

Fintičky Trevora Zegrasa pred zápasom: 

Práca s hokejkou je u Zegrasa absolútne famózna, čo si patrične užívajú aj komentátori počas jeho zápasov. Za Anaheim má tiež veľmi slušné štatistiky a z 30 zápasov už dokázal vydolovať 25 bodov.

Foto|Video: Instagram/NHL, Instagram/NHL, Youtube/SPORTSNET