O Martina Dúbravku sa zaujíma Bayern Mníchov: Má to však HÁČIK!

Aj keď sa v posledných dňoch hovorí najmä o prestupe Milana Škriniara, do niektorého z veľkoklubov by mohol zamieriť aj iný Slovák. Záujem je najnovšie aj o Martina Dúbravku a to hneď u jedného z top európskych klubov.

Rodák zo Žiliny aktuálne oblieka dres Newcastle United FC, kde podáva stabilné výkony a je v tíme neohrozenou jednotkou. Aj preto má byť v hľadáčiku viacerých špičkových mužstiev a okrem popredných klubov z Premier League sa hovorilo napríklad aj o jeho odchode do Serie A, kde mal byť vážnym záujemcov Juventus.

Najnovšie správy však prichádzajú z Nemecka. O 30-ročného gólmana údajne prejavil záujem sám Bayern Mníchov. Nemecký gigant má nato patrný dôvod a tým je chystaný odchod jeho klubovej brankárskej dvojky.

Ako uvádza nemecký portál Sport.de, Sven Ulreich je údajne na odchode a bavorský celok hľadá vhodnú náhradu. Tou by mohol byť práve slovenský reprezentant. Brankár sa však spoločne so svojím agentom už skôr vyjadril, že v jeho záujem je byť v pravidelnom zápasovom rytme. V bráne nemeckého tímu je však jednotkou Manuel Neuer. Na druhej strane, takáto ponuka príde možno len raz za život. Bude teda zaujímavé sledovať, ako sa Martin Dúbravka rozhodne, ak k tomu skutočne dôjde.

POZRI aj reakciu Hapala na chybu Pekaríka —TU—

Zdroj: Sport.de | Foto: Twitter