ODCHOD ALEBO ZOTRVANIE V BARCELONE? DE JONG MÁ JASNO!

Frenkie de Jong sa dokázal vzchopiť po ťažkom lete a náročnom začiatku sezóny 2022/23. V posledných zápasoch predvádza kvalitné výkony, čo automaticky vzbudilo pozornosť všetkých klubov. 

Viacere renomované zdroje priniesli informácie o možnom prestupe Frenkieho de Jonga do Manchestru United, s tým že by chcel hrať po boku Casemira. Erik Ten Hag chce posilniť svoj klub a opäť sa začal zaujímať o tohoto talentovaného Holanďana. Ohliada sa aj po ďalších kvalitných hráčoch a chcú sa kvalitne pripraviť na snáď už istú účasť v nasledujúcej sezóne Ligy Majstrov.

De Jong chce hrať po boku legendy! Prestúpi UŽ TOTO LETO?

De Jong však sklamal predstaviteľov Manchestru United a potvrdil svoje rozhodnutie zostať v Barcelone na dlhú dobu. “Som v Barcelone veľmi spokojný a šťastný,” povedal pre RAC1 (informáciu priniesol Fabrizio Romano). “Chcem zostať v Barcelone ešte mnoho rokov,” dodal de Jong. To určite poteší fanúšikov Barcelony aj klub samotný. Po tom, čo sa pokúsili minulé leto ho predať, teraz vidia Holanďana ako neoddeliteľnú súčasť tímu. Čo sa týka anglického klubu, Červení diabli budú musieť pravdepodobne hľadať posily na iných miestach, pretože sa zdá, že opäť prídu o De Jonga.

Zdroj: Barcauniversal | Foto: Twitter