ODHALENIE: Dvaja najnepríjemnejší hráči podľa Messiho a Ronalda

Zápas čo zápas sú obe najväčšie hviezdy svetového futbalu pod najväčším drobnohľadom súperových obrancov. V súbojoch sú zdvojovaní, ztrojovaní, niekedy aj väčším počtom hráčov. Obaja teraz prezradili mená dvoch obrancov, ktorí im poriadne znechucovali život.

Začneme argentínskou hviezdou vo farbách “Blaugranas“. Ten svoje umenie predvádza zápas čo zápas a niet divu, že niekedy ho súperi vôbec nešetria. Jeden z nich však Messimu poriadne liezol na nervy. Meno Pablo Maffeo by ste však rozhodne nečakali. V súčasnosti hrá za druholigovú Gironu a kariéru má ešte len pred sebou.

“Viete, že niektoré zápasy budú naozaj náročné a môže to byť veľmi čudné mať na sebe niekoho, kto vám nedá dýchať. Popravde, nestáva sa mi to často a neznepokojuje ma to, aj keď je to čudné,” povedal Messi. “Pablo Maffeo z Girony bol v tomto najhorší. To bola pre mňa poriadna záťaž! Bol som neskutočne nahnevaný, keď som hral vtedy zle,” vyjadrila sa argentínska superstar.

pablo maffeo vs messi

Na druhej strane Cristiano Ronaldo menoval o čosi známejšie meno z prostredia svetového futbalu. Bolo to ešte za čias, keď pôsobil v Manchestri United: “Počas tých rokov som mal niekoľko veľkých súbojov s Ashley Coleom. Nedal mi dýchať ani sekundu,” sťažoval sa Portugalčan.

“Bol to veľmi húževnatý hráč, ktorý keď bol vo svojej vrcholnej forme, bol veľmi rýchly a tvrdý v sklzoch. Vždy ste vedeli, že to nebude ľahký zápas,” vyjadril sa na adresu bývalej hviezdy londýnskej Chelsea. Prekvapili vás práve tieto dve mená?

cole vs ronaldo

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter