ODHALENIE: Záhada Griezmannovej gólovej oslavy vyriešená!

0
2

Ak hráč strelí gól, chce ho obvykle aj patrične osláviť. Antoine Griezmann patrí s Mohammedom Salahom medzi najkreatívnejších futbalistov, čo sa týka gólových osláv. Tancujúceho jednorožca či povestný “telefón” teraz doplnil novým gestom.

Pri zásahu do siete Betisu na 2-1 sa Francúz vydal k jednému zo stewardov, aby si prevzal misku s červeno-modrými konfetami, ktoré potom víťazoslávne vyhádzal nad seba. Skutočná pompéznosť, ale čo tým chcel vlastne Griezmann povedať a od koho to odkopíroval?

griezmann golova oslava

28-ročný hráč Barcelony sa netají tým, že je veľkým fanúšikom basketbalu. Jeho veľkým vzorom je kráľ NBA LeBron James, ktorého chcel týmto gestom napodobniť. “Veľmi sa mi páči jeho rituál a tak som ho skúšal napodobniť,” vysvetľoval Griezmann, ktorý gólovou strele takisto napodobnil inú veľkú hviezdu – spoluhráča Lionela Messiho, od ktorého takúto parádu odpozoroval na tréningu. Dodajme, že LeBron používa tento rituál pred niektorými zápasmi najlepšej basketbalovej ligy sveta. Griezmannov repertoár gólových osláv sa tak opäť rozšíril o zaujímavú kreáciu. Sme zvedaví, čo si pre nás prichystá pri ďalšom presnom zásahu.

Griezmann – nová oslava gólu

https://twitter.com/i/status/1165762157683838976

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter