ODVETA: Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor už TENTO ROK!

Zápas medzi Conorom McGregorom a Khabibom Nurmagomedovom pritiahol k televíznym obrazovkám nevídané množstvo divákov. Ihneď po jeho skončení sa mnohí z nich dožadovali odvetného duelu. Prezident UFC priniesol pre týchto nedočkavcov skvelé správy.

Obaja borci sa spolu stretli ešte 6. októbra 2018. Veľkolepá šou sa konala v nevadskom Las Vegas. V zápase UFC 229 bol nakoniec úspešnejší ruský športovec Khabib Nurmagomedov. Viac ako výsledok sa však do popredia dostal incident, ktorý sa odohral po skončení zápasu.

Práve on privolal na daný zápas ešte väčšiu pozornosť a nutnosť odvety bola čoraz väčšia. Uvedomuje si to aj prezident UFC Dana White. Rodený Američan pre TMZ Sports potvrdil, že odveta sa uskutoční hneď, ako sa vyriešia opletačky ruského zápasníka, ktorý má pre svoje pozápasové správanie problémy s tamojšími zákonmi a dokonca mu hrozí aj vyhostenie zo Spojených štátov amerických.

Najnovšie správy však hovoria o tom, že by sa daná odveta mala konať ešte v prvých mesiacoch aktuálneho kalendárneho roka. Bližšie informácie nateraz známe nie sú. Môžme sa však s určitosťou domnievať, že UFC si takúto skvelú príležitosť nenechá ujsť a pripraví pre divákov fantastické predstavenie.

Zdroj: Tmz.com | Foto: YouTube