OFICIÁLNE: Mohamed Salah rozhodol o svojej budúcnosti!

Pred pár dňami oslávil 30. narodeniny a teraz sa rozhodol, ako a kde bude jeho kariéra pokračovať. Kontrakt v Liverpoole končil Salahovi v júni 2023, a teda, mal pred sebou poslednú sezónu na Anfield Road. Aj preto sa špekulovalo, že by rovnako ako Mané odišiel.

Hovorilo sa o Reale Madrid, Juventuse a dokonca sa pred pár týždňami po Anglicko širili chýry o záujme Manchestru City. Teraz je všetko toto špekulovanie minulosťou. Mohamed Salah totižto oficiálne predĺžil kontrakt o dve sezóny, pričom oficiálny plat sa do médií ešte nedostal. Špekuluje sa o 300-350 tisicoch libier týždenne, čo by bol viac ako 50-percentný nárast.

„Cítim sa skvele a som nadšený, že môžem naďalej s klubom bojovať o trofeje. Je to skvelý deň pre všetkých. Myslím si, že obnovenie si vyžadovalo trochu času, ale teraz je všetko hotové, takže sa musíme sústrediť na to, čo bude ďalej.” povedal Salah v rozhovore pre klubovú stránku a dodal, že príchodom nových tvári sa opäť klub posunie a bude schopný získať cenné trofeje. Jeho súčasný kontrakt tak skončí v júni 2025.

Zdroj: Transfermarkt | Foto: Instagram/Mosalah