Pérez kričal na hráčov: Ramos sa postavil a NALOŽIL MU!

Niekoľko desiatok hodín po vypadnutí Realu Madrid z Ligy majstrov vďaka prehre 1:4 s Ajaxom Amsterdam vyšli na svetlo sveta informácie o dianí v šatni. Tam sa mal dostať do sporu kapitán Sergio Ramos a prezident klubu Florentino Pérez a zazneli naozaj tvrdé slová. 

Prezident mal prísť do kabíny svojho celku ihneď po prehratom zápase, kde im prišiel vytknúť ich neúspešný výsledok. Prítomný bol aj Sergio Ramos, ktorý pre trest za žlté karty nemohol zasiahnuť do spomínaného stretnutia.

Už 71-ročný Španiel mal pritom neustále zvyšovať tón svojho hlasu a stupňovať kritiku voči svojim hráčom. Okrem veľa tvrdých slov mal použiť aj jedno, ktoré naštvalo aj samotného Ramosa, keď mal nazvať celú situáciu hanebnou.

Kapitán “Bieleho baletu” sa mal postaviť a zastať sa svojich spoluhráčov. Z neúspechu obvinil vedenie klubu z nevydareného naplánovania tejto sezóny a za vinníka celej situácie mal priamo označiť Florentina Péreza.

Na záver celej diskusie mal 32-ročný stopér povedať: “Vyplať ma a ja z klubu odídem,” pričom následne sa mal pobrať preč z kabíny, pričom mal dodať zopár ďalších silných slov:“Dal som vám všetko. Nasadil by som život za tento klub, tento znak a dokonca aj za vás,” dodal španielsky reprezentant, pričom ostatní sa mali len mlčky prizerať. Situácia na Santiaga Bernabéua sa tak zdá byť viac než kritická. Prezident navyše navrhol správnej rade odvolať Santiaga Solariho. Za neho má vraj pripravené už aj možné alternatívy, v ktorých vidí riešenie.

Zdroj: As.com, Marca.com | Foto: Twitter