Pérezovi došla TRPEZLIVOSŤ: Miliónová HVIEZDA Realu na predaj!

Real Madrid nezvládol odvetu v semifinále Copa del Rey, keď prehral na domácej pôde proti FC Barcelona 0:3. Práve gólová impotencia je jedným z hlavných problémov madridského celku. Prezidentovi preto mala dôjsť trpezlivosť a pravdepodobne si to odnesie jedna z najväčších hviezd mužstva.

Odchod Cristiana Ronalda do Juventusu bol aj odchodom niekoľkých desiatok gólov. Náhrada za jeho služby v lete neprišla. Jedným z dôvodom mal byť aj fakt, že prezident vkladal nádej do hráča, ktorý už v tíme pôsobí.

Gareth Bale mal byť po odchode 34-ročného portugalského útočníka hlavnou hviezdou “Bieleho baletu”, ktorá preberie ofenzívnu zodpovednosť na svoje plecia. 29-ročný futbalista však opätovne zaostal za očakávaniami. V 20-ich zápasoch La Ligy strelil len 7 gólov, čo je na hviezdu jeho kalibru a nato aby nahradil CR7 málo.

Florentino Pérez s ním preto podľa denníka AS mal stratiť trpezlivosť. Niekoľko zdrojov síce tvrdí že by ho zachránilo to, ak by sa jeho čísla rapídne zdvihli na konci sezóny. Otázkou však je či dokáže waleský reprezentant pravidelne strieľať góly a podávať len tie najlepšie výkony.

Druhým otáznikom je naďalej aj jeho zdravotný stav, ktorý často zvykol jeho rozbeh pribrzdiť. Od svojho príchodu do hlavného mesta Španielska totiž Bale odohral len 58% možných duelov, v ktorých nastrieľal 101 gólov. Jeho letný odchod sa však zdá byť viac ako istou záležitosťou.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter