Pomáhajú Realu rozhodcovia? Ostrá výmena medzi Piquém a Zidanom

0
1

Bitka o titul v Španielsku dostala nový náboj. Barcelona v piatok zaváhala na ihrisku Sevilla FC a otvorila Realu Madrid možnosť dorovnať Barcelonu v počte bodov. Tento fakt neuniesol po spomínanom dueli obranca Kataláncov Gerard Piqué.

“Myslím si, že bude veľmi náročné vyhrať ligu. Nezávisí to len na nás… Urobíme však všetko čo bude v našich silách, ale myslím si, že stratíme ešte nejaké body,” povedal 33-ročný obranca, ktorý dodal jemne provokatívnu vetu o konkurenčnom Madride. “Bude naozaj náročné pre Real stratiť nejaké body a práve po dnešnej remíze sme stratili príležitosť ostať závislí len na sebe,” narážal rodák z Barcelony na rozhodovanie v zápasoch “Bieleho baletu”.

Zinedine Zidane však ostal pokojný a jasne reagoval na Piquého slová. “Jediné čo ma zaujíma je zápas so Sociedadom. Mám na to svoj názor, ale radšej ho nepoviem,” vyjadril sa 47-ročný kouč. “Každý si myslí to svoje a ja sa momentálne sústredím len na nasledujúci zápas,” dodal Zidane. Na sporné rozhodovanie sa však v tejto situácií má väčšie právo sťažovať Real. Lionel Messi mal totiž po napadnutí obrancu Sevilly dostať pravdepodobne červenú kartu.

piqué vs zidane

Zdroj: Metro.co.uk | Foto: Twitter