Poriadny bizár: Takto “skórovali” MIchalovce v Košiciach! (VIDEO)

Hokejisti Košíc zvládali sériu proti Michalovciam s bravúrou, veď po triumfoch 4:1, 3:1 a 2:1 vyhrávali vo východoslovenskej konfrontácii už 3:0 na zápasy. Avšak, štvrtý duel tejto štvrťfinálovej série nebol posledný. A to aj vďaka bizarnému okamihu.

Košice na domácom ľade viedli aj vo štvrtom zápase, keďže presne po 60 sekundách otváral skóre Brian Ihnačák. Radosť domácich sa mohla zdvojnásobiť behom presilovky v 13. či 14. minúte. No stal sa pravý opak. Ak to teda vlastne opakom nazvať.

Michalovce sa totižto dočkali kuriózneho vyrovnania v čase 12:06, keď si pri signalizovanom vylúčení hosťujúceho hráča domaci obranca Saucerman strelil vlastný gól. Ten bol pripísaný Matejovi Galbavému, ktorý sa predtým ako posledný z Michalovčanov dotkol puku.

To zápas akoby zlomilo. Veď následne prišla smršť zo strany hostí, ktorý v 30. minúte zvyšovali už na 1:6. Duel napokon skončil 2:6 a za stavu 3:1 pre Košice sa séria sťahuje do Michaloviec, kde budú mať Košice vo štvrtok 31. marca druhý pokus na ukončenie série vo svoj prospech.

Kuriózny gól na 1:1

Foto | Video: Facebook/Šport v RTVS