POTVRDENÉ: Sergio Ramos vyfasoval PRÍSNY TREST od UEFA!

Real Madrid to nebude mať po včerajšej prehre v Copa del Rey proti FC Barcelona, ľahké ani v Lige majstrov. Obavy z trestu pre Sergia Ramosa sa totiž naplnili a kapitán “Bieleho baletu” si dnes vypočul svoj ortieľ. 

32-ročný španielsky stopér dostal v duely na pôde Ajaxu Amsterdam žltú kartu. Za normálnych okolností by to v súčte jeho žltých kariet vyzeralo, že nebude môcť hrať “iba” v nasledujúcom duely a teda osemfinálovej odvete na Santiaga Bernabéua. Všetko je však inak.

UEFA sa začala zaoberať jeho prípadom, pretože mala podozrenie, že sa stredný obranca nechal vylúčiť zámerne. Real Madrid ma totiž dobrú východiskovú pozíciu do odvety a v prípade postupu by Sergio Ramos nastúpil v štvrťfinále s “čistým štítom”.

Aj keď to španielsky reprezentant poprel, komisia mu na dnešnom zasadnutí vymerala jasný trest. Dlhoročná opora “Los Blancos” nebude svojmu tímu k dispozícii nie len na odvetu proti holandskému Ajaxu, ale aj v ďalšom kole po prípadnom postupe. Ramos totiž vyfasoval dvojzápasový trest.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter