POTVRDENÉ: Slovan skutočne priviedol reprezentanta z EURA 2016!

ŠK Slovan Bratislava má v sezóne 2023-24 opäť vysoké ciele. Ako naznačil samotný Ivan Kmotrík mladši, titul a ideálne domáce double je to, čo plánuje bratislavský klub dosiahnuť. Okrem toho má v pláne zase hrať skupinovú fáze niektorej pohárovej európskej súťaže.

K tomu bude potrebné nielen udržať aktuálne opory, ale aj zvýšiť konkurenciu na všetkých postoch. Jednou z priorít bola aj kvalitná nová tvár do defenzívy, čo splnil Slovan hneď v úvode prestupového obdobia.

Po Savvidisovi z Trnavy sa ako voľný hráčstane k 1.7. novou posilou Slovanu aj Kevin Wimmer, ktorý hrával v minulosti za Tottenham, ktorý ho za 19 miliónov eur predal do Stoke City a zahral si napríklad aj za Hannover v Bundeslige. Okrem toho pôsobil aj v Belgicku či na domácich trávnikoch. V roku 2016 hral na EURE 2016 v drese rakúskej reprezentácie. Naposledy obliekal dres Rapidu Viedeň.

→ ŠESŤ ISTÝCH ODCHODOV ZO SLOVANU

O tom, že s ním Slovan pokročilo jedná, sme písali už pred niekoľkými dňami, dres sa stal realitou jeho 3-ročný kontrakt, teda do júna 2026. Teraz môžeme čakať, ako sa vyvinie situácia s Chakvetadzem či nejakou posilou do útoku.

Váš názor nás zaujíma: Ohodnotťe týchto 10 líg od najobľúbenejšej!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ivan Kmotrík ml. (@ivankmotrik)

Zdroj: ŠK Slovan | Foto: Instagram