Potvrdené: TIPOS Extraligu môžu fanúšikovia sledovať na dvoch staniciach!

Najvyššia slovenská hokejová súťaž nebude na obrazovkách verejnoprávnej RTVS, čo je pomerne zvlášte, avšak realitou. Veľkou rybou z hľadiska hokeja sa stala televízia JOJ Šport, ktorá vysiala aj juniorsky šampionát, druhú seniorsku ligu (SHL) či od roku 2024 aj seniorske MS v hokeji.

Okrem nej však Extraliga ostane aj na obrazovkých súkromnej televízie Sport 1, ktorá sa objavuje v balíčkoch mnohých poskytovateľov televízie.

„Sme hrdí na to, že môžeme oznámiť pokračovanie vysielania Tipos Extraligy, ktorá je v našom portfóliu športových programov od roku 2019. Uzatvorením tejto hodnotnej zmluvy o predĺžení môžeme našim divákom ponúknuť množstvo kvalitných zápasov. Vďaka zahájeniu série zápasov od minulého piatku majú hokejoví fanúšikovia možnosť sledovať ešte viac ligových zápasov na Sport1. Prajeme všetkým príjemné chvíle pri sledovaní všetkých zápasov, či už v mieste ich konania alebo pred obrazovkou Sport1!“ uviedla Irena Novotná, riaditeľka marketingu spoločnosti AMC Networks Central Europe, pod ktorú Sport 1 spadá.

1. kolo Extraligy za nami: Tieto udalosti sa nedali prehliadnuť!

Zdroj: Šport | Foto: Instagram