Poznáme ceny vstupeniek na kvalifikačný duel proti Chorvátsku!

Slovenský futbalový zväz dnes na svojom oficiálnom webovom portáli priniesol informácie o predaji vstupeniek na septembrový kvalifikačný duel medzi Slovenskom a Chorvátskom. Duel má výkop 20:45 v trnavskej City Aréne. 

Ako informoval web SFZ, predaj týchto vstupeniek sa začne už 1.augusta 2019 presne o 12:00. Zápas je organizátormi označený ako rizikový, preto sa vstupenky budú predávať každému kupujúcemu na jeho meno a priezvisko. Predaj sa bude uskutočňovať na portáli maxiticket.sk, kde si bude možné zakúpiť vstupenku až do času začiatku stretnutia.

Čo sa týka samotnej ceny, v 1.kategórií stojí  52€, v nižšej, 2.kategórií to je za sumu 28€. Cena bussines vstupenky je 180€. SFZ upozorňuje záujemcov, že na vstupenke budú uvedené údaje kupujúceho, pričom na jedno konto je možné si zakúpiť 4 lístky. Ďalej SFZ informuje, že vstupenky sa budú doručovať len poštou, v papierovej podobe, nie elektronicky a krajinou doručenia môže byť len Slovensko. V neposlednom rade zväz upozorňuje, že hosťujúcim priaznivcom je vyhradený výlučne hosťujúci sektor a tak vyzývajú slovenských kupujúcich, aby nepredávali Chorvátom zakúpené vstupenky v domácich sektoroch.

city arena trnava

Zdroj: Futbalsfz.sk | Foto: Twitter