POZOR!!! Sú vaše lístky na MS v hokeji 2019 FALOŠNÉ?!?!

Slovensko bude už o pár dní hostiť druhýkrát vo svojej histórii prestížne Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Mnoho zahraničných, ale aj domácich fanúšikov sa chystá okúsiť atmosféru šampionátu priamo na štadióne. Dajte si však pozor, aby ste neostali sklamaní kvôli falošnej vstupenke.

Na tento problém upozornila nedávno aj polícia SR na svojom oficiálnom profile na Facebooku. Do obehu sa údajne mali dostať falošné vstupenky, ktoré vyzerajú na prvý pohľad ako úplný originál, no nemajú potrebné identifikačné znaky. Ide o prácu podvodníkov, ktorí ponúkajú tieto lístky prostredníctvom rôznych inzerátov na internetových bazároch.

Aj preto sa môžu vyskytnúť prípady, že na mnohé zápasy je na to isté miesto predané väčšie množstvo vstupeniek. Polícia odporúča skontrolovať potrebné identifikačné znaky. Najlepšie však spravíte, ak si dáte svoj lístok preveriť u ktoréhokoľvek oficiálneho predajcu. V prípade, že ste sa stali obeťou podvodu, mali by ste to ohlásiť na najbližšom policajnom oddelení. To, aké veľké ceny pýtajú za vstupenky kšeftári na internetových bazároch, zisťoval prednedávnom aj známy YouTuber Ondrej z Trenčína. Jeho video si môžete pozrieť nižšie.

Koľko stojí lístok na MS v hokeji?

Foto|Video: Facebook/PolíciaSR, YouTube