PRAVÁ TVÁR Cristiana Ronalda: Toto SĽÚBIL svojmu protihráčovi!

0
1

Taliansky gigant Juventus sa v rámci domácej ligovej súťaže stretol v 19. kole s UC Sampdoriou. Práve jeden z hráčov hosťujúceho celku vyšiel so zaujímavou informáciou. Cristiano Ronaldo mu mal dať sľub.

V spomínanom zápase si domáci turínsky celok poradil so svojím súperom z Janova 2:1 a to zásluhou dvoch gólov hviezdneho portugalského útočníka. Práve od neho si mal po zápase vypýtať dres taliansky obranca Jacopo Sala.

Ten pre Il Secolo XIX poodhalil, čo sa v zápase stalo: “Je to TOP futbalista. Dostal ma dvakrát. Prvýkrát keď dal gól a ja som nemohol spraviť viac. Pozeral som to aj zo záznamu, no mohol som ho akurát donútiť vystreliť jeho slabšou nohou,” začal svoje vyjadrenie hráč Sampdorie.

“Druhýkrát to prišlo po skončení zápasu. Požiadal som ho o dres, no on ho už stihol medzitým dať jednému z mojich spoluhráčov. Dal mi však sľub, že keď sa najbližšie naše tímy stretnú, tak mi ho dá,” povedal nadšený 27-ročný obranca, ktorý dodal že bol z Ronaldovho sústredenia a hry počas celého duelu v úžase.

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter