PRAVDA?! Bývalý tréner Vlhovej reagoval na list jej otca!

Slovenská športová verejnosť bola pobúrená po tom, čo sa do éteru dostal list Igora Vlhu o tom, čo sa stalo pred blížiacimi sa MS. K celej veci sa pre denník SME vyjadril viceprezident Slovenskej lyžiarskej asociácie a bývalý tréner slovenskej pretekárky Ján Garaj.

Zjazdovým lyžovaním na Slovensku otriasol včera veľký škandál. Ten spustil list otca Petry Vlhovej, ktorý reagoval na amatérstvo Slovenskej lyžiarskej asociácie, kvôli ktorej nebude Petra Štartovať na MS v kombinéze so slovenskými farbami, ale vo svojom komerčnom oblečení určenom pre Svetový pohár.

Svoje slová adresoval prezidentovi SLA Ivanovi Ivaničovi a viceprezidentovi Jánovi Garajovi. Práve druhý menovaný sa pre denník SME vyjadril k listu Igora Vlhu. Garaj sa bráni, že od Vlhu nedostali potrebné podklady.

Podľa viceprezidenta nie je tento problém až takým problémom, ako sa zdá a chce to len slušnú komunikáciu. Pre denník SME ďalej uviedol, že nikdy nepôjde proti Petre, keďže sám stál pri jej zrode. Ján Garaj bol totiž prvým trénerom našej zjazdárky. Na záver dodal, že ostatní pretekári nemali žiadny problém a asociácia sa s nimi dohodla ako mala, preto vraj nevidí dôvod vyťahovať takéto veci pred Majstrovstvami sveta.

Zdroj: Sport.sme.skFoto: Twitter