PRAVDA je VONKU: Dôvod prečo Ángel Di María OPUSTIL Manchester United!

V súčasnej dobe patrí medzi ťahúňov svojho mužstva. Ángel Di María sa z rodnej Argentíny prepracoval do Európy, kde pôsobil v mužstvách ako Benfica Lisabon, Real Madrid a naposledy prestúpil z Manchestru United do PSG. Argentínčan prezradil, čo ho k tomu viedlo a dôvod je skutočne zaujímavý.

Písal sa august 2015, keď sa cesty Ángela Di Maríu a slávneho manchesterského klubu rozišli. Za 63 miliónov eur ho vtedy do svojho mužstva priviedol Paris Saint-Germain FC.

Rýchlonohý ofenzívny hráč sa síce spočiatku udomácňoval, no v poslednej dobe ukázal že je ozaj platným členom svojho mužstva. Pri absencii hviezd ako Neymar a Edinson Cavani sa totiž stal jedným z hlavných ťahúňov útoku parížskeho celku. Potvrdil to aj v poslednom zápase, kde vsietil gól po famóznom priamom kope. V tíme “Červených diablov” však nedokázal úplne využiť celý svoj potenciál. Prečo, tomu tak bolo? Odpoveď ponúka sám futbalista.

“Bol som v Manchestri a bolo to v poriadku, aspoň prvé dva mesiace som mal dobrý vzťah aj s trénerom Louisom van Gaalom. Všetko však zmenila jedna hádka,” zaspomínal si argentínsky reprezentant pre ESPN Redes. “Pohádali sme sa preto, lebo van Gaal mi stále vyhadzoval na oči moje negatívne stránky. To ma brzdilo v tom, aby som sa rozvíjal. V jeden deň som mu preto povedal, že robím veci správne a všetko čo sa dá. Nechcem stále počúvať len čo robím zle a chcel som vedieť, prečo nikdy nepoukáže na nič pozitívne,” skonštatoval skúsený krídelník.

Podľa slov bývalého hráča Manchestru United sa trénerovi po tomto rozhovore nepáčilo, ako sa s ním hráč bavil. Preto sa celá jeho situácia zmenila a nakoniec sa rozhodol pre odchod z Anglicka. Zdá sa že José Mourinho nebol jediným kormidelníkom, ktorý mal v tíme nezhody.

Zdroj: Manchestereveningnews.co.uk | Foto: Twitter