Pravda je VONKU: Pre TOTO Neapol stopol prestup Mareka Hamšíka!

Včerajšie správy priniesli veľký zmätok ohľadom avizovaného odchodu Mareka Hamšíka z SSC Neapol. Taliansky klub totiž stopol jeho prestup do Číny. Viac svetla do celej veci vniesol Marekov právnik.

Prestup 31-ročného slovenského záložníka mal byť hotovou záležitosťou. Ešte včera však prišla informácia, že SSC Neapol pozastavil prestup 31-ročného slovenského stredopoliara do Dalian Aerbin FC. Problém totiž údajne nastal v dohode medzi oboma klubmi.

Ako uvádza Šport.sk, podľa právnika nášho záložníka, môže byť celá situácia od Neapola chápaná hocijako a stále nie je nič uzavreté. Číňania si podľa jeho možno len neuvedomili že rokujú s klubom, ktorý nemá finančné problémy a tak si sám nastavuje podmienky. Všetko by sa tak podľa jeho slov malo vyriešiť v nasledujúcom týždni.

Goal.com totiž prišiel s prvotnou informáciou že neapolský celok zinkasuje za svoju hviezdu 20 miliónov eur. Vedenie Dalian Aerbin FC však nakoniec malo začať kľučkovať a snažiť sa získať Slováka, iba na hosťovanie s prípadnou opciou na neskorší prestup. Práve to malo byť dôvodom pozastavenia celej veci.

Zdroj:  Šport.sk, Goal.com | Foto: Twitter