PRAVDA je VONKU: Pre TOTO odmietol Martin Škrtel FC Barcelonu!

Pamätáte si na bombastickú správu o tom, že FC Barcelona chce získať slovenského reprezentačného kapitána Martin Škrtela? Z prestupu však nakoniec vzišlo a na verejnosť sa dostal zrejme pravý dôvod, prečo tomu tak bolo.

Aj napriek svojmu veku prejavuje rodák z Handlovej svoje kvality a patrí medzi najskúsenejších stredných obrancov na “Starom kontinente”. Katalánci mali začiatkom roka problém so zraneniami a tak údajne chceli vyriešiť problémy v strede obrany angažovaním Martin Škrtela.

“Barcelona sa ho snažila získať počas januára. Potrebovali stredného obrancu, ktorý by bol pre nich postačujúcou alternatívou,” prehlásil Mithat Halis, ktorý patrí do skupiny zastupujúcej 34-ročného futbalistu.

“Futbalista však odísť nechcel, pretože nemal záujem robiť náhradníka Gerardovi Piquému a Samuelovi Umtitimu,” prezradil Halis údajne pravý dôvod neuskutočnenia transakcie. Skúsený stopér tak naďalej pôsobí vo farbách Fenerbahce SK. Jeho zmluva však vyprší už toto leto a povráva sa, že odmieta podpísať nový kontrakt. Čoskoro ho tak možno uvidíme v novom drese. Kam však povedú jeho kroky nateraz nie je známe. Dlhší záujem o jeho služby bol najmä v Škótsku zo strany Rangers FC a Celtic FC.

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Twitter