Pravda o nezhodách v Bayerne vylieza na povrch: Robben Ancelottimu poriadne naložil!

0
1

Carlo Ancelotti už pár dní nie je trénerom Bayernu Mníchov a mužstvo dočasne vedie bývalý dlhoročný hráč Bavorov Willy Sagnol. 58-ročný Talian, ktorý v minulosti trénoval Real Madrid, Chelsea či AC Miláno, bol nútený klub opustiť po prehre 3:0 s PSG v Lige majstrov.

Nad Ancelottiho pôsobením v Mníchove však visel otáznik už dlhšiu dobu. Mohli zato najmä nepresvedčivé výsledky z úvodu sezóny. Postupne ale začínajú prenikať na povrch informácie, že medzi trénerom a jeho hráčmi boli nezhody, respektíve niekoľko hráčov nebolo spokojných s tým, ako Carlo Ancelotti vedie mužstvo.

Najväčším problémom mali byť tréningové metódy už bývalého kouča. Arjen Robben v rozhovore pre nemecký denník Kicker Ancelottiho poriadne skritizoval: “Aj môj syn v mládežníckom tíme má lepšie tréningy,” okomentoval Holanďan praktiky talianskeho trénera. V podobnom duchu sa mali kedysi vyjadriť aj Philipp Lahm a Xabi Alonso.

Arjen Robben

Zmena trénera zatiaľ Bayernu príliš nepomohla. Pod dočasným koučom Willym Sagnolom taktiež stratili body, keď v zápase 7. kola Bundesligy iba remizovali na pôde Herthy Berlín 2:2. Najväčším adeptom na post trénera Bayernu Mníchov má byť bývalý tréner Borussie Dortmund Thomas Tuchel.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter