PREKVAPENIE: Toto čakalo na Mareka Hamšíka po príchode do Číny!

0
2

Marek Hamšík nateraz definitívne uzavrel kapitolu zvanú SSC Neapol a presťahoval sa do Číny. V ďalekej Ázii si však pre neho a jeho spoločníkov pripravil klub naozaj krásne prekvapenie.

Takmer 12-rokov strávil “Marekiaro” v službách neapolského klubu. Ten to aj náležite ocenil, čo dosvedčuje viacero vyjadrení prezidenta klubu, ako aj nádherné a dojemné video, ktoré si pre neho v Neapole pripravili.

Ázijské dobrodružstvo rekordného 110-násobného slovenského reprezentanta začalo skutočne prekvapujúco. Ako informuje stránka Csm-agency.sk, Marek priletel spoločne s riaditeľom a manažérom CSM-Agency Jurajom Venglošom, hráčskym agentom Martinom Petrášom a kamarátom Richardom po 10 hodinách letu z Viedne do Pekingu. Odtiaľ sa presunuli do Šanghaja. 31-ročný stredopoliar bol na letisku podľa slov Vengloša pre Csm-agency.sk, prívítaný novinármi a fanúšikmi.

“Marek počas víkendu oddychoval, stretol sa s generálnym manažérom a hlavným trénerom Dalianu. Zástupcovia čínskeho klubu nás zobrali na obed na 85. poschodie hotela. Mali sme krásny výhľad na mesto. Absolvovali sme aj krátku exkurziu po Šanghaji. Marek pôjde zajtra na zdravotnú prehliadku a pripojí sa k mužstvu,” opísal pre Csm-agency.sk Juraj Vengloš prekvapenie, ktoré si pre nich prichystali zástupcovia nového zamestnávateľa Mareka Hamšíka.

Zdroj: Csm-agency.sk | Foto: Twitter, Facebook