Prekvapujúce výsledky: Toto sú naše najobľúbenejšie hokejové tímy!

V čase, ktorý bohužiaľ športu príliš nepraje, sme si pre vás prichystali aj viaceré ankety, ktoré monitorujú verejnú mienku. Práve anketa o najobľúbenejší slovenský hokejový klub malá zatiaľ najväčší úspech a zapojilo sa do nej cez 5000 fanúšikov.

Z priebehu hlasovania bolo citeľné,  že výsledky do rúk vzali hneď niekoľkokrát aj skalní priaznivci niektorých klubov,  ktoré sa vďaka tomu katapultovali smerom nahor. Keďže to však urobili mnohí,  výsledky zďaleka neboli jednoznačnou záležitosťou jedného klubu.

Kto napokon anketu ovládol?  22% hlasov,  čo zodpovedá približne 1150 hlasujúcim, získala Dukla Trenčín. Legendárny klub patriaci medzi favoritov, ktorý vychoval pre Slovensko množstvo reprezentantov, odolal náporu fanúšikov Banskej Bystrice a Popradu.

Obrovským sklamaním je najmä neaktivita fanúšikov Slovanu,  ktorý získal len 3% hlasov a celkovo sa ocitol napríklad aj za celkami Skalice, Topoľčian a Trnavy, ktoré hrajú v súčasnosti len 1. SHL. Skalica dokonca obsadila celkové 5. miesto, keď len tesne zaostala za štvrtými Košicami. Celky druhej najvyššej súťaži získali celkovo solídnych 22% hlasov

Celkové výsledky ankety:

Zdroj: Športovýmagazín.sk | Foto: Facebook/Hckosice.sk, Facebook.com/hc05banskabystrica