Prestupová BOMBA: Juventus chce priviesť útočnú MEGAHVIEZDU k CR7!

Úradujúci majster Serie A Juventus sa v lete výrazne posilnil, keď do svojich radov priviedol 5-násobného držiteľa ocenenia Zlatá lopta Cristiana Ronalda. “Starej dáme” to však nestačí a rada by k CR7 priviedla veľkú útočnú hviezdu.

33-ročný portugalský útočník prišiel do Turína v lete za viac ako 100 miliónov eur. Túto sumu by však s ľahkosťou mohol tromfnúť príchod veľkej ofenzívnej hviezdy. Taliansky webový portál Calciomercato.com totiž prišiel so šialenou správou.

Podľa uvedeného zdroja sa taliansky veľkoklub pokúsi priviesť do svojich radov jedného z najväčších talentov súčasnosti Kyliana Mbappého. Novopečený majster sveta aktuálne pôsobí vo farbách parížskeho celku PSG. Klub má však problémy s finančným pravidlom UEFA Fair Play a môže byť tak nútený predať jednu zo svojich najväčších hviezd.

To by na Apeninskom polostrove veľmi radi využili, no sú si vedomí veľkej čiastky, ktorú by tento francúzsky útočník mohol stáť. Hodnota 20-ročného útočníka sa totiž pohybuje na úrovni 200 miliónov eur.

Turínsky klub by však tieto svoje smelé ambície mal chcieť naplniť za každú cenu a údajne je ochotný predať aj jednu zo svojich veľkých hviezd. Obetným baránkom by mohol byť Paulo Dybala. 25-ročný argentínsky útočník je aktuálne hodnotený na 110 miliónov eur a práve táto čiastka by mohla byť použitá na nákup hviezdneho kanoniera z PSG.

V Juventuse by však mali brať ohľad aj na ďalšie faktory. Paulo Dybala si totiž podľa dostupných záberov a správ vytvoril veľmi blízky kamarátsky vzťah s Cristianom Ronaldom aj mimo ihriska. Otázne je preto, či by bol tak tomuto kroku naklonený aj skúsený portugalský útočník. Druhým problémom môže byť aj to, že do prestupovej ságy okolo Kyliana Mbappého je naďalej zapletený aj Real Madrid.

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter