PRESTUPOVÝ REKORD? Kane do Realu Madrid iba za takúto ŠIALENÚ SUMU!

V Reale Madrid už dlhodobo premýšľajú nad kúpou nového hviezdneho útočníka, ktorý by zacelil dieru po odchode Cristiana Ronalda. Jednou z možností by mal byť podľa viacerých informácii aj Harry Kane. Tottenham Hotspur však údajne žiada za svoj klenot šialené odstupné.

Vedenie Realu Madrid si malo ísť pripraviť pôdu pre kúpu spomínaného kanoniera ešte pred Vianocami 2018. Všetko preto aby sa v najbližších mesiacoch mohli rozbehnúť rokovania ohľadom príchodu anglického útočníka. “Biely balet” sa však na Britských ostrovoch dozvedel správu, ktorá by ho mala odradiť od kúpy skúseného futbalistu.

Sklamaný Harry Kane

Anglický klub mal totiž stanoviť nehorázne vysokú čiastku, ktorá by ho ako jediná presvedčila vzdať sa jedného zo svojich najlepších hráčov. “Kohúti” údajne žiadajú 350 miliónov eur. Je to obrovská suma, najmä ak si zoberieme do úvahy najdrahší prestup histórie, za ktorý sa aktuálne považuje nákup Neymara v podaní PSG za 222 miliónov eur.

Tím z Premier League však túto čiastku pravdepodobne stanovil preto, aby odradil chúťky Florentina Péreza od kúpy 25-ročného útočníka. Podobne ako v prípade Christiana Eriksena, za ktorého žiada taktiež veľmi vysoké odstupné. Odhodlá sa teda Real Madrid zlomiť doterajší prestupový rekord?

Zdroj: As.com | Foto: Twitter