Prestupový súboj GIGANTOV: Dôvodom vychádzajúca hviezda Anglicka!

Nikto z fanúšikov futbalu nedokáže pohrdnúť zápasmi, ktoré možno označiť ako šlágre, kde sa proti sebe často postavia veľké futbalové mužstva. Najnovšie sa takýto šláger pravdepodobne udeje aj na prestupovom trhu. Anglická futbalová elita má totiž záujem o vychádzajúcu hviezdu ich domácej ligovej súťaže.

Manchester United, Manchester City a Chelsea FC by si to mali čoskoro rozdať v boji o mladého pravého obrancu Aarona Wan-Bissaka. 21-ročný futbalista aktuálne oblieka dres Crystal Palace, no pri jeho výkonoch a mladom veku je nepravdepodobné, že sa ho v tíme podarí udržať dlhšie ako do leta.

V aktuálnej sezóne patrí mladík medzi najlepších hráčov ligy a pre spomínané celky je vhodným doplnkom na kritický post pravého obrancu. Problém na tejto pozícii sa prejavuje najmä v Manchestri United, kde po sezóne pravdepodobne odíde jedna zo stálic tohto klubu a “Červený diabli” nateraz nezohnali žiadnu inú náhradu.

Mládežníckemu reprezentantovi Anglicka vyprší jeho kontrakt v júni 2022. Napriek tomu sa nepredpokladá, aby mu jeho súčasný zamestnávateľ bránil v posune do kvalitnejšieho celku. Samozrejme, všetko by to malo prebehnúť len za predpokladu dostatočného odstupného. Prestupová hodnota Wan-Bissaku sa pohybuje na úrovni 10 miliónov eur.

Aaron Wan-Bissaka: Najlepšie momenty

https://www.youtube.com/watch?v=oAIEFwLBdCY

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter | Video: YouTube