Prezident Florentino Pérez prehovoril o osude Ronalda: Z jedinej vety fans Realu šalejú!

Budúcnosť Cristiana Ronalda sa v médiách rozoberá pravidelne. Najmä po jeho obvinení z krátenia daní sa hovorí o jeho odchode z Realu Madrid. Vzhľadom k pribúdajúcemu veku portugalského kanoniera sa objavili špekulácie, že Ronaldovi by ani samotný klub nemusel v prestupe brániť.

Všetko však uviedla na pravú mieru tá najpovolanejšia osoba – prezident Realu Madrid Florentino Pérez. V rozhovore pre prestížny taliansky denník Gazzetta dello Sport totiž na otázku, či klub predá svoju superstar, odpovedal bez váhania a jasne: “Predať Cristiana? Nikdy! Cristiana by som nepredal, ani ak by vyplatili jeho váhu v zlate,” zneli slová Florentina Péreza, ktorý tak potešil drvivú väčšinu fanúšikov “Bieleho baletu”.

“Len skvelí hráči si získajú veľké davy,” doplnil Pérez na adresu historicky najlepšieho strelca Realu Madrid. Priaznivci “Los Blancos” tak môžu byť, čo sa týka plánov vedenia s CR7, pokojní. Jediným mužom, ktorý sa možno pohráva s myšlienkou odchodu, môže byť samotný hráč, ktorý sa už neraz sťažoval na súdnictvo, daňový systém, mediálny tlak či celkový život v Španielsku.

Cristiano Ronaldo s trofejou pre najlepšieho hráča podľa FIFA
Florentino Pérez a Cristiano Ronaldo s trofejou pre najlepšieho hráča podľa FIFA

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter